Єдина Країна! Единая Страна!
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 13:03


Сайт вчителя початкових класів 


Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість
Меню сайту
НОВИНКА!!!
Пошук
smileys
Друзі сайту
Сайт вчителя початкових класів Кудрі О.П. МетодсоветСайт вчителя початкових класів Кудрі Олени Освітній портал Каталог сайтов. Зарегистрировать сайт бесплатно в каталог сайтов Каталог сайтов Украины
Продам бизнесПеллеты из лузги подсолнечника пеллеты из соломы
Перша сходинка школяра Сайт Лілії Калашнікової
КРИНИЧКА
 Заступник з виховної роботи
Школьный дворик Рудаковой Лидии
КЛАСна компанія
Сходинки до вершин знань
НАЗВАНИЕ
Кнопка сайту
Сайт вчителя початкових класів Кудрі О.П.

ПіснеЗнайко

Медико-педагогічний проект
"Гармонія інтелекту та здоров'я"
    ПіснеЗнайці" завдяки

  Ми вчимося залюбки.

                    Нам знання даються легко!

                    Нами тішаться батьки.


       Споконвічна мрія всіх батьків – бачити своїх дітей здоровими і добре освіченими стає легко здійсненною, коли в дім приходить "ПіснеЗнайка".

Вона одночасно забезпечує інтелектуальний, фізичний, естетичний, моральний і духовний розвиток дітей. Завдяки "ПіснеЗнайці” одне із найактуальніших питань життя родини–  навчання і виховання дитини – вирішується легко і радісно.


Автор проекту -кандидат медичних наук,Президент Міжнародного інноваційного центру гармонійного розвитку людини  Яновська Наталія Миколаївна.
 
Його основою є світова інновація -музикотерапевтична педагогіка "ПіснеЗнайка".
В рамках проекту "Гармонія інтелекту та здоров'я" розроблені основні положення, принципи і методологія гармонізуючої освіти учнів, їх педагогів та батьків; створені оригінальні навчально-методичні посібники. Такі як:
- Аудіо-і відеопосібники, містять спеціальні музикотерапевтичні навчальні пісні у виконанні відомих професійних артистів, фільми з відеоуроками, методологією навчання;
- Інтегровані посібники на паперових носіях, які містять систематизовані і цілісно представлені знання шкільної програми; психологічні тести, медичні анкети для визначення особливостей розвитку учнів та оцінки стану їх здоров'я; вправи з корекції порушень пізнавальної сфери; інформація про гармонійний розвиток дітей і дорослих, психофізіології, фізіології , психології учнів.
 
Важливо відзначити, що "ПіснеЗнайка" не є уроками музики і співу, і навіть, не уроками, де знання засвоюються за допомогою навчальних пісень. Це цілісна система відпрацьованих практичних заходів з одночасного навчання, виховання та оздоровлення учнів, гармонізації їх відносин в сім'ї та суспільстві, а також гармонізації педагогів і батьків.
Гармонізуючий навчання з "ПіснеЗнайкою" викликає не втому і напругу, а бадьорість і задоволення, формує позитивні емоції у дітей і дорослих. Це навчання зберігає і зміцнює у них здоров'я!

Музикотерапевтіческая педагогіка "ПіснеЗнайка" захищена патентом на винахід. Автор - кандидат медичних наук Яновська Наталія Миколаївна.
 
Світова новизна цієї медико-педагогічної технології полягає в тому, що освітній процес (з використанням спеціальних навчальних музикотерапевтичних пісень, інтегрованих навчальних посібників і книг) проходить в особливому психофізіологічно комфортному безстрессовому режимі - активної діяльність обох півкуль мозку; слухового, зорового, рухового, тактильного каналів сприйняття інформації, збалансованої активності процесів збудження і гальмування. Гармонізація вищої нервової діяльності, сприяє поліпшенню сприйняття і запам'ятовування навчальної інформації, зміцненню психо-емоційної сфери, підвищенню настрою і життєвого тонусу.
  
Крім знань "ПіснеЗнайка" містить виховну інформацію, що сприяє всебічному розвитку і вихованню учнів.


Сьогодні
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Хмаринка тегів
Архів записів
Наше опитування
Вчитель повинен бути насамперед
Всього відповідей: 282
Перейти до обговорення

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0www.copyright.ru