Єдина Країна! Единая Страна!
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 02.03.2024, 06:31


Сайт вчителя початкових класів 


Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість
Меню сайту
НОВИНКА!!!
Пошук
smileys
Друзі сайту
Сайт вчителя початкових класів Кудрі О.П. МетодсоветСайт вчителя початкових класів Кудрі Олени Освітній портал Каталог сайтов. Зарегистрировать сайт бесплатно в каталог сайтов Каталог сайтов Украины
Продам бизнесПеллеты из лузги подсолнечника пеллеты из соломы
Перша сходинка школяра Сайт Лілії Калашнікової
КРИНИЧКА
 Заступник з виховної роботи
Школьный дворик Рудаковой Лидии
КЛАСна компанія
Сходинки до вершин знань
НАЗВАНИЕ
Кнопка сайту
Сайт вчителя початкових класів Кудрі О.П.

Зошит

 

Гімнастика для мозку

Система розвитку інтелекту для дітей

Серія книг для гармонійного розвитку обох півкуль головного мозку

Цікаві уроки по 15 хв/день з творчими вправами та ігровою формою навчання

1 Малювання обома руками

Дана вправа налаштовує обидві півкулі головного мозку на гармонійну, узгоджену співпрацю через одночасне створення малюнка та обведення ліній обома руками. Дитина бере в обидві руки по олівцю та одночасно двома руками обводить по пунктирних лініях малюнок. Ідеальне обведення ліній - не головне. Головне те, що працюють дві руки одночасно.

2 Вправи для розвитку уваги

В таблиці Шульте хаотичним чином розміщені числа від 1 до 25, 36 та 49. Суть роботи з таблицями полягає у швидкому знаходженні всіх чисел,  розташованих в таблиці. Вправа розвиває високий темп сприйняття інформації, допомагає розширити периферичний зір та скорочує час пошуку інформаційних частин тексту, що значно збільшує швидкість читання.

3 Струп-тести. Розвиток мислення

В цій вправі потрібно поєднати назви основних кольорів, де значення слова і колір шрифту не співпадають. Потрібно швидко читати про себе слова і називати вголос колір шрифту. Сприйняття нами кольору і тексту відбувається різними відділами півкуль, а робота зі Струп-тестами відмінно розвиває навички сприйняття, увагу та здатність концентруватися.

4 Анаграми. Розвиток логіки

Вправа "Анаграми" - розвиває логічне мислення та увагу. Дитина має розшифрувати слово і записати відповідь. Вправа виконується на швидкість. Якщо слово не виходить розшифрувати,  слід залишити його і виконувати наступні завдання. Завдання проводиться в ігровій формі.

ПЕРЕВАГИ  ПОСІБНИКІВ

Рекомендовано МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ

Наш курс пройшов перевірку на якість спеціалістами Міністерства освіти та науки України. Розглянувши зміст курсу, комісія з педагогіки та психології  видала рекомендацію для використання нашого курсу в навчанні дітей молодших класів.

Заняття по 15 хв/день

Курс блокнотів складають 20 занять, кожне заняття поділене на 5-10 тематичних вправ. Щодня потрібно проходити 1 заняття, що в середньому займає до 20 хв на день.  Такий підхід не стомлює дитину та зберігає інтерес до навчання.

Цікавий та яскравий дизайн

Створюючи ілюстрації та графічні елементи, ми використали новітні стилі та тенденції в сфері графічного дизайну. Яскраві кольори та гарні персонажі збільшать у дітей зацікавленість до навчання.

Ігрова форма навчання

В блокнотах використовуються ефективні та одночасно цікаві ігрові вправи з елементами змагання. Така форма навчання викликає захоплення від процесу та формує у дитини звичку, що навчатися - цікаво.

Зручна та міцна конструкція

Всі матеріали мають високу якість та приємні естетично. Підкладка зошитів виконана з міцного картону на який нанесено матову ламінацію. А основна частина зроблена з приємних на дотик сторінок товщиною 120 г/м2. Скріплює все міцна біла пружина.

Вигідна ціна

Вартість одного заняття в середньому становить 14 гривень.  Для прикладу, одне індивідуальне заняття з вчителем коштує 150-200 грн. Навчальний курс блокноту розрахований на 20 занять. В сумі ви економите до 90% коштів при однаковому результаті.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ВІД ЗАНЯТЬ

Дані курси направлені на розвиток інтелектуальних здібностей дітей від 5 до 14 років. Займаючись 10-15 хв на день, діти розкриють екстраординарні здібності, закладуть міцну основу для подальших академічних успіхів та розвитку особистості. Завдяки даній методиці діти розвинуть:

Логічне мислення

Виправи на розвиток на логіки привчають дитину точно мислити та ясно виражити свої думки. Логіка виховує вміння переконувати і доводити свої ідеї, також вчить якісно відстоювати свою позицію в суперечці. І найголовніше, вона формує  у дитини звичку думати самостійно

Дрібну моторику та інтелект

Гімнастика пальців рук покращує рухові можливості дитини, розвиток психічних і мовних навичок. Прискорює розвиток рухового аналізатора і зорового сприймання, різних видів чутливості, просторового орієнтування та координації рухів.

Креативність та творче мислення

Малювання одночасно двома руками розвиває синхронізовану роботу обох півкуль мозку. Що дозволяє дітям знаходити нестандартні рішення проблем, вільно себе почувати у всіх сферах мистецтв та мати відчуття стилю.

Пам'ять та зв'язне мовлення

За допомогою розвиненого зв’язного мовлення дитина чітко та ясно мислить, встановлює контакт з оточуючими, ініціює власні ідеї, бере участь у різних видах дитячої твор­чості.

Творчу уяву та впевненість у собі

Супроводжує творчу діяльність і допомагає дитині створювати нові оригінальні образи, формує хорошу самооцінку.

Інтерес до навчання

Яскравий дизайн альбому з цікавими персонажами та наша програма курсу з ігровою формою занять підвищують інтерес до навчання, формують звичку, що вчитися - це цікаво.

 

З питань придбання звертайтеся за     т. 068 46 86 92 ,  093 53 56 318

Сьогодні
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Хмаринка тегів
Архів записів
Наше опитування
Вчитель повинен бути насамперед
Всього відповідей: 282
Перейти до обговорення

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0www.copyright.ru